Visām automašīnām nepieciešamas regulārās pārbaudes un apskates. Sākot no sezonālām pārbaudēm līdz vispārējām apskatēm – Auto tehniskā apkope - tā ir profesionāla pārbaudes procedūra, sistēmas pārbaude un nodilušo materiālu nomaiņa, kas paredzēts, lai pagarinātu automašīnas kalpošanas laiku, un novērstu auto mezglu un detaļu nepilnību kompleksus.

Savlaicīgi veikta apkope palīdz uzturēt auto veselības stāvokli, nodrošina pietiekamu pārvietošanās drošības līmeni un samazina remonta izmaksas.

SIA “Formula Serviss” piedāvā veikt regulāru apkopi mūsu servisa centros, kas aprīkoti ar modernu aprīkojumu diagnostikai un auto remontam, piemērojot augstākos kvalitātes standartus.

Diagnostikas gaitā var konstatēt bojājumus, kurus citādi nav iespējams atklāt. Veicam dzinēja diagnostiku, pārnesumkārbas diagnostiku, automašīnas riteņu ģeometrijas regulēšanu, elektronisko un drošības sistēmas diagnostiku. Mūsu servisa pieredzējušie un zinošie meistari pārbaudīs un saremontēs automašīnu ritošo daļu, dzinējus, pārnesumkārbas, elektrosistēmas, degvielas sistēmas. Regulāra apkope samazina automašīnas nodiluma radītu bojājumu rašanās draudus. Regulārās nepieciešamās apkopes laiks ir atkarīgs no auto nobraukuma vai no noteiktā laika posma pēc pēdējā apkopes datuma – atkarībā no tā, kurš iestājas pirmais. Mūsu serviss dod priekšroku kvalitatīvām rezerves daļām, kas ir atbilstošas attiecīgajam auto modelim un markai, atrodam un novēršam pat sīkākos bojājumus, veicam nodilušu un bojātu detaļu nomaiņu pret jaunām.

Pieteikties servisam
Vai piedāvāt nomas auto servisa laikā?
  • Formula Serviss
  • Mobil Express
Straumes iela 1, Tukums
Darba laiksDarba dienāsSestdienaSvētdiena
Noma9:00-18:00BrīvdienaBrīvdiena
Zemītes iela 13, Tukums
Darba laiksDarba dienāsSestdienaSvētdiena
Noma9:00 - 18:00BrīvdienaBrīvdiena